Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Hakkımızda

Güvenli Grup İlaçlama ; İstanbul ve çevresinde ilaçlama sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekte olan firmamızın merkezi Beylikdüzü ‘ndedir.Çevre sağlığını tehdit eden zararlılar ile mücadele kapsamında, son sistem cihazlarımız ve eğitimli personellerimiz ile sizlere kaliteli, güvenli , pestkontrol hizmetleri sunmaktayız. Sağlık Bakanlığı ve İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından verilen ruhsat ve izin belgelerine sahip firmamız , sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığını korumak için yanınızdadır.

Misyonumuz

Firmamız “Devamlılık – Güven – Kalite ve Bilim” başlıca ilkelerimizdir. Kamunun ve özel sektörün insan – çevre sağlığı konusundaki problemlerine, müşteri hedeflerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, yenilikçi, bilimsel, uygun maliyetli ve yüksek kalitede ilaçlama çözümleri üreterek, sürdürülebilir temiz bir çevrenin korunmasını sağlamaktır.

Vizyonumuz

– Etik ilkelerden asla ödün vermeden,

– Sektördeki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden;

– Müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklı,

– Uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile hareket etmek suretiyle, öncü uygulamalarla fark yaratıp, sektörde öncü olmak.

Görünürlük ve şeffaflık : Faydalanan kişiler ve paydaşlar , yani tüketiciler ; aldıkları hizmet ile ilgili bütün ayrıntıları ile bilgilendirilmesinin yapılması.

Gerçekçilik : Yapılan hizmetlerin satışı ve pazarlamasında gerekli bütün gerçekleri en ince ayrıntısına kadar tüketiciye bilinçli bir şekilde aktarımının yapılması ve bunun sonucunda tüketicilerin yararlandığı hizmetlerle ilgili, bilgili bir tüketici grubunun sağlanması.

Müşteri memnuniyetinin daima ilk hedef olması ve sonuç odaklı hizmet verilmesi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.