İlaçlama Firmaları İstanbul
12 Ağustos 2015
Avcılar Haşere İlaçlama
4 Kasım 2015

İstanbul Fare İlaçlama

Fare ilaçlama  yaptırmaya karar vermeden önce farelerin anatomileri hakkında kısaca ön bilgi edinelim. Fare türlerini yakından incelediğimizde fare ilaçlama sorunlarınızda neden profesyonel yardım alınması gerektiğini daha iyi anlayabiliriz.
Fareler insanların yaşadıkları alanlara geldikleri ortamda bulunan tüm  mikropları taşıyan bu ortamlarda gezindiklerinde ise üzerlerindeki haşere ve mikropları salya ve dışkıları ile insanların yaşam alanlarına bırakan bulundukları ortamdaki kemirile bilir tüm eşyaları kemirerek maddi hasarlarda verebilen kemirgen gurubu üyesidir.
Fare ağızlarından salgıladıkları salyası bir morfin özelliği gösterir, bu sayede gerek insanlar gerekse hayvanlar uyku evresinde fare ısırmasına maruz kaldıkları anda bunun farkına varamazlar. Fareler genetik yapılarından dolayı koku alma duyuları çok gelişmiştir. Farelerde kemirme dediğimiz olay ise; ön dişlerii sürekli uzadıkları için doğal olarak bir nevi onlarırı törpülemek için sürekli kemirmek zorundadırlar. Fare ön dişlerinin uzaması yaşamları süresince devam eder.
Fareler İnsanlara veba, tifüs, hantavirüs, tifo, lym hastalığı, verem, humma hastalığı gibi birçok bulaşıcı hastalığı bulaştırırlar. İnsanlara en çok hastalık ev faresi yanifındık faresinden bulaşır.
Fareler isimlerini yaşamlarını sürdürdükleri alanlarla doğru orantılı alırlar. En çok bilinen fare türleri arasında;
Ev faresiLağım faresiÇatı faresiTarla faresi, Kör fare, Kanguru faresi, Orman faresi, Sıçan, Çöl faresi, Kaya faresi, su faresi, Pamuk faresi, Orman faresi, Hasat faresi, Hamster gibi bir çok türü mevcuttur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın (0212)855-1323